YouTube Premium Vanced APK İNDİR

 YouTube Premium Vanced APK İNDİR

YouTube Vanced APK 16.16.38

isimYouTube Vanded
Tarihinde güncellendi
YayımcıYouTube Vanded
KategoriFotoğraflar ve Videolar
Boyut33 mb
gerektirirAndroid 4.1
Sürüm16.16.38
MOD ÖzellikleriHayır


Youtube'u arka planda kullanın

Normal YouTube kullanırken bu uygulamanın arka planda çalışmanıza izin vermemesi can sıkıcıdır. Sevdiğiniz bir şarkıyı dinlerken kız arkadaşınız Messenger'da bir mesaj gönderir. Mesajı yanıtlamak için en sevdiğiniz müziği duraklatmanız ve başka bir uygulamaya geçmeniz gerekir. Müzik dinleme deneyiminiz önemli ölçüde azaldı.

YouTube Vanced bu dezavantajın üstesinden geldi. Uygulama, akıllı telefonlar için popüler müzik çalarlar olarak arka planda çalıştırmanıza olanak tanır. Sonuç olarak hem Youtube'da müzik dinleyebilir, gazete, kısa mesaj okuyabilir veya Instagram'ı kullanabilirsiniz. Bu uygulama, ekranınız kilitliyken bile çalışır.

Reklamsız

Elbette. Bu, YouTube Vanced'in en önemli özelliklerinden biridir. Bu uygulama, Youtube'da video izlediğinizde reklamı engeller. Film izliyor, müzik dinliyor veya yemek pişirme talimatları videoları izliyorsanız ve sürekli reklamlardan rahatsız oluyorsanız, bu uygulama herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olmak için harika bir seçimdir.

Bu özellik, bu uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde varsayılan olarak etkindir. Tabii ki, isteğe bağlı olarak bu özelliği etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu uygulama orijinal uygulamadan farklı bir arayüze sahiptir, sorunsuz bir şekilde kolayca yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Yakınlaştırın ve maksimum çözünürlüğü zorlayın

Buna inanıyor musun? Artık tıpkı bir fotoğrafı yakınlaştırdığınız gibi videoyu iki parmağınızla yakınlaştırabilirsiniz. Bu işlev, 18:9 ekranlı ve tavşan kulaklı ekranlı cihazlar için optimize edilmiştir. Ayrıca, YouTube Vanced her video için maksimum çözünürlüğü zorlar, yani videoları her zaman en yüksek çözünürlükte izlersiniz. Bu işlevin çalışması için internet hızınızın sabit olduğundan emin olun.

Özellikleri

  • Reklamsız.
  • Arka planda oynayın.
  • En yüksek çözünürlüğü zorlayın (HD ekranı kullanıyorsanız 4K).
  • Beyaz, Siyah, Karanlık tema.
  • Parlaklığı ve ses seviyesini ayarlamak için parmağınızı kaydırın.
  • Otomatik Döngü.
  • Yakınlaştır.

YouTube Vanced ne yapamaz?

Orijinal uygulama gibi YouTube Vanced, telefonunuza video indirmenizi desteklemiyor. Youtube üzerinden video indirmek istiyorsanız TubeMate veya SnapTube'u seçebilirsiniz .

YouTube Vanced nasıl kurulur?

YouTube Premium Vanced APK İNDİR

Adım 1: Vanced Manager'ı telefonunuza indirin ve kurun.

Adım 2: Uygulamayı açın, Youtube Vanced'i Yükle'yi seçin.

Adım 3: Kurulum yöntemini seçin (Root / Nonroot).

Adım 4: Youtube Vanced'i yükleyin. Rootsuz cihazlar için önce MicroG'yi kurmanız gerekecek.

Android için YouTube Vanced APK'sını indirin

Benim için YouTube Vanced, Youtube'un en iyi genişletilmiş versiyonudur. Boş zamanlarımda genellikle rahatlamak için Youtube'da videolar izlerim. Bu uygulama daha iyi bir deneyim yaşamama yardımcı oldu ve orijinal uygulamanın bazı dezavantajlarının üstesinden geldi. Bu uygulamayı seviyorum, peki ya sen?

Youtube premium Apk İNDİR

Previous Post Next Post