IObit Full Türkçe İndir
0

IObit Full Türkçe İndir

 

IObit FULL indir


Tayarıcı Toolbar/Eklentisi ve Toplu Program Kaldırma


IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programla dilerseniz programları toplu olarak da kaldırabilirsiniz. Kaldırma işleminden önce sistem geri yükleme noktası oluşturan program ayrıca kaldıralamayan sorunlu programlar için "zorla kaldır" seçeneği vardır.


Özellikler

IObit Uninstaller yalnızca kurulu programları kaldırmıyor, ayrıca popüler web tarayıcınızdaki (IE, Chrome, Firefox ve Opera) eklentileri de kolayca kaldırmanızı sağlıyor. IObit Uninstaller güvenli ya da güvenli olmayan eklentileri derecelendirir, böylelikle emin olmadığınız eklentileri belirleyebilirsiniz.


Ana sayfası değiştirilmiş tarayıcılar da eklentiler gibi can sıkıcı bir durum. IObit Uninstaller ile artık tek tuşla tarayıcınızın ana sayfasını ve geçerli varsayılan arama moturunu Google ve Google.com.tr'ye dönüştürebilirsiniz.


IObit Uninstaller yeni versiyonuyla yüklü programları kaldırmanını yanında bu programlardan artakalan dosya ve kayıt girdilerini de tarayarak tamamen temizler.


Geri dönüşümsüz dosya silme (öğütme) aracı ve yeni kullanıcı arayüzü.


IObit Software Updater Pro Full Türkçe İndir


IObit Software Updater Pro İndir


IObit Software Updater Pro İndir


IObit Software Updater Pro İndir


 şifre: 12345

Yorumlar

Formulir Kontak