En iyi bilgisayar hoparlörü 2021 hoparlör önerisi

 En iyi oyun hoparlörünü seçmek FPS oyunları söz konusu olduğunda neredeyse her zaman harici hoparlörleri yenecek ve düşman ayak seslerini kesin doğrulukla avlamanıza yardımcı olacak.

LOGİTECH Z623

  • En iyi bilgisayar hoparlörleri Logitech Z623'tür.

Logitech'in bu 2.1 stereo kurulumu, size bütçenizi aşmayacak bir fiyata kaliteli stereo ses sağlayan çok yönlü harika. Set, iki adet 35W uydu hoparlör ve bir 130W subwoofer'dan oluşur. Yalnızca en üst düzey hoparlörlere verilen THX sertifikası ile, sürükleyici oyun ve film deneyimleri için mükemmel bir settir.

Hoparlörler herhangi bir bozulma olmadan yeterince yüksek sesle çalışırAyrıca,  komşuların şikayet etmesi durumunda en iyi oyun kulaklığı kolayca takmak için hoparlör üzerinde kullanışlı bir ses çıkışı bağlantı noktasına sahipler .

Logitech Z623 Özellikleri
Zirve gücü400 W
Frekans tepkisi35 Hz - 20.000 Hz
Ses kanalı2.1 stereo
Bağlantı3,5 mm / RCA girişi, 3,5 mm çıkış
RAZER NOMMO CHROMA

  • Oyun oynamak için en iyi bilgisayar hoparlörleri Razer NOMMO Chroma.

Razer'ın bu güzel görünümlü 2.0 stereo hoparlör seti, özellikle oyun için ayarlanmış, orta aralıkta silah sesleri ve ayak sesleri gün gibi net çıkan kaliteli bir ses arıyorsanız harika bir seçimdir.


Razer Nommo Chroma Özellikleri
Zirve gücüYok
Frekans tepkisi55 Hz - 20.000 Hz
Ses kanalı 2.0 stereo
Bağlantı3,5 mm giriş, 3,5 mm çıkış

AUDİOENGİNE A5 + KABLOSUZ

  • En iyi bass bilgisayar hoparlörleri Audioengine A5 + Kablosuz .

Bunlar, iki adet 50W kitaplık hoparlörü ve dahili 24 bit DAC ile bu listedeki en iyi ses veren bilgisayar hoparlörleridir ve müziği duyulması gerektiği gibi dinlemenizi sağlar. Ayrıca kablosuz bağlantıya da sahipler, böylece PC'nizden uzakta olsanız bile, telefonunuzu Bluetooth ile bağlayarak odanızı müzikle yıkabilirsiniz. Qualcomm'un 24 bit ses akışına izin veren aptX HD codec bileşeni sayesinde ses kalitesi Bluetooth üzerinden de en üst seviyede kalıyor.

Uydu hoparlörler kendileri de mükemmel bas sağlar, ancak daha fazlasını arıyorsanız, kendi subwoofer'ınızı da bağlama seçeneğiniz vardır. Renk açısından beyaz, siyah veya şık bir bambu efekti arasından seçim yapabilirsiniz.

Audioengine A5 + Wireless Özellikleri
Zirve gücü150 W
Frekans tepkisi50 Hz - 22.000 Hz
Ses kanalı2.0 stereo
Bağlantı3,5 mm / RCA / Bluetooth girişi, 3,5 mm / RCA çıkışı

Creative Pebble V2

  • En uygun bütçeli PC hoparlörleri Creative Pebble V2'dir.

Yerleşik monitör hoparlörlerine göre hala büyük bir gelişme olacak ucuz bir PC hoparlörü seti mi arıyorsunuz? Creative'in Pebble V2 hoparlörleri en iyi seçimdir. En ucuz seçenek olmasına rağmen, en iyi oyun bilgisayarı ile aynı platformu paylaşırken oldukça şık görünen hoparlörlerdir .

PC'nizin USB bağlantı noktasından güç alan ve 3,5 mm'lik bir jakla bağlanan bu cihazlar, yine de 16 W'lık gücü dışarı çıkarabilir, böylece küçük bir oda için yeterince yüksek ses çıkarabilirler. Nefesinizi kesecek bir ses beklemeyin, ancak ucuz bir seçenek için Creative's Pebble V2, boyutuna göre harika bir kalite sunar. Ve biraz daha fazla harcamaktan hoşlanıyorsanız, V3 modelinde Bluetooth bile var.

 Creative Pebble V2 Özellikleri
Zirve gücü16 W
Frekans tepkisiYok
Ses kanalı2.0 stereo
Bağlantı3,5 mm inç

  • En iyi surround ses hoparlörleri Logitech Z906'dır.

Tam teşekküllü bir surround ses sistemi istiyorsanız, Logitech'in 5.1 seti radarınızda olmalıdır, ancak sepetinize eklemeden önce alanınız olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Yerleştirebilirseniz, gürleyen bas ve beş uydu hoparlöre sahip büyük bir subwoofer'da 1.000 W gibi etkileyici bir güç elde edersiniz.

THX sertifikasıyla, aynı zamanda sinema kalitesinde sesi evinize getiren film izlemek için harika bir hoparlör seti. Ayrıca, en iyi PC oyunlarının çoğunda bu 5.1 surround sesten yararlanabilirsiniz . Birden fazla giriş arasında geçiş yapabilme özelliği, bilgisayarınız, telefonunuz veya konsolunuz arasında kolayca geçiş yapabileceğiniz anlamına gelir. Daha fazla çok yönlülük için, sesi sistem üzerinden kablosuz olarak çalmak üzere Logitech'in Bluetooth adaptörünü ekleyebilirsiniz.

Logitech Z906 Özellikleri
Zirve gücü1.000 W
Frekans tepkisi35 Hz - 20.000 Hz
Ses kanalı5.1 surround ses
Bağlantı3,5 mm / RCA / Optik / Koaksiyel

RAZER LEVİATHAN

  • En iyi ses çubuğu Razer Leviathan'dır.

Çok monitörlü bir bilgisayar ve tam boyutlu bir klavyeyle masa alanı için mücadele ediyorsanız, uydu hoparlörleri için yeriniz olmayabilir. Razer'ın Leviathan soundbar'ının en güzel yanı, subwoofer masanızın altına gizlenirken ekranınızın hemen altına girmesidir. Net orta ve yüksek sesler için iki adet 2,5 inçlik sürücü ve ayrıca alt uç bas sağlayan özel bir 30W subwoofer içerir ve tüm sisteme 60W'lık bir kombine tepe gücü verir.

Ayrıca Bluetooth ile bağlanma seçeneğiniz de vardır, böylece PC'nizde değilken bile kolayca müzik dinlenebilirsiniz.

Razer Leviathan Özellikleri
Zirve gücü60 W
Frekans tepkisi20 Hz - 18.000 Hz
Ses kanalı5.1 surround ses
Bağlantı3,5 mm / Optik / Bluetooth girişi